Korzystanie z naszej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.Instytucje sektora publicznego coraz bardziej są zmuszone być nastawione na konkurencyjność i podnoszenie jakości świadczonych usług. Dlatego konieczne jest podnoszenie kompetencji personelu. Inwestowanie w szkolenia wpływa pozytywnie na wizerunek organizacji, która w trosce o zaspokajanie potrzeb swoich petentów, podnosi kompetencje swojego personelu.

Wybierając usługi firmy ILLUSTRO, mają Państwo gwarancję współpracy z doświadczonym podmiotem, który wie jak podnosić konkurencyjność instytucji publicznej i jakość świadczonych przez nią  usług. Nasze doświadczenia to tysiące godzin przeprowadzonych szkoleń. Ich wysoka jakość potwierdzona jest referencjami, które udostępniamy dla Państwa na naszej stronie.

Najwyższa jakość realizowanych przedsięwzięć, ma odzwierciedlenie również w wynikach przeprowadzonych ewaluacji i podsumowań szkoleń.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, z wielką satysfakcją oddajemy w Państwa ręce naszą ofertę. Znajdziecie w niej Państwo szkolenia kształtujące kompetencje osobiste, szkolenia dla kadry kierowniczej, szkolenia z zakresu prawa i marketingu internetowego, a także kursy i warsztaty dla osób bezrobotnych. Ponadto do Państwa dyspozycji oddajmy usługi konsultingowe w zakresie PR oraz promocję – artykuły reklamowe.

Zapewniamy, że zespół ILLUSTRO ponowienie dołoży wszelkich starań, aby wspólnie z Państwem realizowane przedsięwzięcia były zgodne z naszą dewizą Sprawdzona współpraca.