Korzystanie z naszej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.Nasze działania opieramy po części na współpracy z wyspecjalizowanymi i doświadczonymi firmami, realizującymi zadania uzupełniające naszą ofertę,  jednocześnie czyniąc ją atrakcyjniejszą dla Klientów.  Podejmując  z nami współpracę możecie Państwo liczyć na specjalne oferty naszych Partnerów i najwyższą jakość oferowanych usług.

Press&Media

Wydawnictwo Press&Media z Opola oferuje profesjonalną muzykę relaksacyjną, którą wykorzystujemy  w trakcie naszych szkoleń z redukcji stresu,  a także jako uzupełnienie prowadzonych innych zajęć szkoleniowych. Wydawnictwo Press&Media jest także dystrybutorem najstarszej gry strategicznej "Husbao". Grę wykorzystujemy jako ciekawostkę i uzupełnienie szkoleń z zakresu negocjacji.

Zapraszamy na stronę www.pressmedia.pl

Opolska Księgarnia Naukowo-Literacka Kowal i Sułek

Księgarnia posiada w swoich zasobach szeroką ofertę fachowej literatury z zakresu zarządzania, ekonomii i marketingu. Księgarnia mieści się w Opolu przy placu Kopernika 10. Telefon 077 456 72 04, e-mail: kowalisulek@poczta.onet.pl

Datconsult

Firma Datconsult dla Klientów ILLUSTRO proponuje oprogramowanie wspierające zarządzanie zadaniami i skuteczne rozliczanie efektywności czasu pracy. Oprócz pełnego nadzoru i wysokiego poziomu bezpieczeństwa, system dostarcza również pełną wiedzę w zakresie przyzwyczajeń organizacji pracy, efektywności i wypełniania zadań przez pracowników, komórek organizacyjnych czy całych oddziałów.

Hotel Fero Active 4 Fun

W hotelu Fero organizujemy szkolenia dla różnej wielkości grup. Piękna okolica, cisza i spokój sprzyjają atmosferze skupienia,  a także umożliwiają doskonałą integrację grup. Tereny wokół ośrodka świetnie nadają się do organizacji gier outdoorowych. Górzyste tereny z wyciągami narciarskimi, czyste powietrze, rozsądne ceny i góralska gościnność to atuty które powodują, że uczestnicy szkoleń wystawiają najwyższe noty temu ośrodkowi.  Walory ośrodka docenia także wiele gwiazd showbiznesu.

Zapraszamy na stronę www.hotelfero.pl

Centaurus

Z firmą Centaurus współpracujemy w zakresie organizowania profesjonalnych, atrakcyjnych i bezpiecznych zabaw outdoorowych dla naszych grup szkoleniowych. Doświadczenie, doskonałe referencje, olbrzymie możliwości techniczne i dostosowanie do potrzeb każdego naszego Klienta to podstawowe zalety współpracy z firmą Centaurus.   

Zapraszamy na stronę www.firmacentaurus.pl