Korzystanie z naszej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.Firma ILLUSTRO to sprawdzona i pewna marka na rynku szkoleń realizowanych dla sektora publicznego. Potwierdzają to liczne referencje uzyskane w trakcie wielu lat naszego działania.  Doskonale przeprowadzane szkolenia to efekt pracy naszych trenerów oraz całego zespołu naszych pracowników zajmujących się organizacją szkoleń.

Nasza szeroka oferta jest skierowana do samorządów i ich jednostek organizacyjnych, orgaznizacji rządowych oraz stowarzyszeń i fundacji.

WARTOŚCI:

Kompleksowość
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres tematyczny szkoleń, będący odpowiedzią na Państwa potrzeby. Kompleksowość współpracy z nami polega także na tym, że zajmujemy się nie tylko prowadzeniem szkoleń, ale także przygotowaniem wyjazdu (w przypadku szkoleń wyjazdowych), dodatkowym ubezpieczeniem, organizacją wolnego czasu po szkoleniu, zapewniamy opiekę koordynatora. Nasza oferta zawiera również usługi konsultingowe w zakresie PR oraz usługi promocji - artykuły reklamowe.

Doświadczenie
Zajmujemy się szkoleniami od wielu lat, stąd też posiadamy duże doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu szkoleń, procesów doradczych, działań związanych z promowaniem instytucji wśród lokalnej społeczności oraz kreowaniem wizerunku w mediach.

Nasze doświadczenie oraz stosowanie najwyższych standardów nauczania zaowocowało otrzymaniem Zaświadczenie o Wpisie do Niepublicznych Jednostek Kształcenia Ustawicznego.

Jakość
Jakość jest potwierdzeniem naszych starań, a jest wyrażona w licznych referencjach, które otrzymujemy od naszych zadowolonych Klientów. W zakresie jakości szkoleń i sposobu ich organizacji nie uznajemy kompromisów i stawiamy sobie bardzo wysoko poprzeczkę.  

Potwierdzenie naszych doświadczeń i jakości znajdą Państwo się w zakładce "REFERENCJE"

Elastyczność
W realizacji zleceń wychodzimy z dwóch założeń: to Illustro jest dla Państwa organizacji oraz nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki takiej determinacji naszego zespołu pracowników nasze działania są zawsze dopasowane do Państwa potrzeb, a zarazem możliwości finansowych. Dołożymy wszelkich starań, aby każde zlecenie jak najbardziej odpowiadało specyfice Państwa instytucji i oczekiwaniom osób w niech pracujących tak, aby Państwa opinia o naszych usługach była zgodna z naszą dewizą Sprawdzona współpraca.